Książki wydane przez nasze Wydawnictwo:
ocean_niespokojny1_thumb

Ocean Niespokojny – część pierwsza

Romuald Koperski
jest relacją z próby przejścia Oceanu Spokojnego łodzią wiosłową na trasie z Japonii do wybrzeża Ameryki. Książka nie jest zredagowanym dziennikiem pokładowym… To opis niedokończonego rejsu, przez pryzmat przeciwności podróżniczego losu, jak również przedstawienie świata oceanu i walki z żywiołem.
Koper_zimodys_thumb

Syberia Zimowa Odyseja

Romuald Koperski
to pełna niezwykłych przygód relacja z najtrudniejszej w historii motoryzacji, zimowej ekspedycji samochodowej, z przylądka Roca w Portugalii, przez Syberię, na dalekie krańce Czukotki. Podróżnicy swym brawurowym, ekstremalnym przejazdem jako pierwsi w dziejach motoryzacji spięli zachodnie krańce Eurazji ze wschodnimi.
nagape_thumb

Przez Syberię na gapę

Romuald Koperski
to opowieść o samotnym spływie gumowym pontonem, największą syberyjską rzeką Leną. Romuald Koperski zmierzył się z Syberią nie posiadając odpowiedniego sprzętu, zapasu żywności i pieniędzy. Autor był w miejscach, które przez większość dziejów ludzkości pozostawały poza zasięgiem człowieczej wyobraźni.
pojedynek_thumb

Pojedynek z Syberią

Romuald Koperski
jest relacją z ekspedycji samochodowej wiodącej z Zurychu do Nowego Jorku przez Syberię i Amerykę Północną. Celem wyprawy było pokonanie samochodem Syberii. Nikt wcześniej nie przebył tej trasy samochodem, więc autor podróżował bez szczegółowych map i informacji. Dzięki tej książce poznajemy dziką przyrodę, egzotyczną kulturę oraz niesamowite przygody.
tryptyk_thumb

Tryptyk “Syberia wzdłuż i wszerz”

Romuald Koperski
Na Tryptyk „Syberia wzdłuż i wszerz”składają się trzy książki w twardej oprawie: „Pojedynek z Syberią”, „Przez Syberię na gapę”, „Syberia Zimowa Odyseja” autorstwa Romualda Koperskiego. W pakiecie dołączona jest duża mapa Syberii z zaznaczonymi trasami podróży R. Koperskiego.